Wynajem i leasing pracowników ze Wschodu i Azji | HR Leasing ✅
 • Korzyści

  Co zyskasz podejmując z nami współpracę? Zredukujesz koszty zatrudnienia, zapewnimy Ci pełną obsługę kadrowo-płacową oraz bezpieczeństwo prawne, zapewniamy elastyczność w ilości zatrudnienia.

  pracownicy ze wschodu
 • Leasing pracowników

  Wygodne i ekonomiczne rozwiązanie. Wynajmujemy pracowników innym firmom i sprawujemy nad nimi pełną opiekę.

  pracownicy ze wschodu
 • BRANŻE

  Zajmujemy się kompleksowym wsparciem na każdym etapie rekrutacji pracowników oraz w trakcie obowiązywania całego okresu pracy. Współpracujemy m.in z firmami budowlanymi, gastronomicznymi, produkcyjnymi itd.

  Leasing pracowników
01
leasing pracowników

Leasing pracowników ze wschodu i Azji

Firma HR Leasing to połączenie wieloletniego doświadczenia prawniczego w obsłudze przedsiębiorstw z branży HR oraz ambitnych i wyspecjalizowanych rekruterów, którzy potrafią odnaleźć pożądanego przez pracodawcę kandydata.

Obserwując dynamiczne tempo zmian, staramy się jak najlepiej odpowiadać na potrzeby naszych klientów. Zawsze na pierwszym miejscu stawiamy jakość naszych usług, dążąc do tego, aby spełniać Państwa oczekiwania. Od początku istnienia działalności, HR Leasing buduje relacje oparte na zaufaniu i wzajemnym zrozumieniu.

Wiemy, jak istotną rolę w każdym biznesie odgrywają pracownicy. Jako profesjonalna agencja leasingu pracowników, zajmująca się rekrutacją i obsługą kadrową, zatrudniamy pracowników ze wschodu, czyli z Ukrainy, Chin, Bangladeszu oraz Indii.

Oferowany przez nas leasing pracowniczy to pewność i kompleksowe usługi w zakresie wyboru pracowników, dopełnienia wszelkich formalności oraz legalizacji pobytu Ukraińców i mieszkańców Dalekiego Wschodu. Dzięki temu mogą Państwo skupić się wyłącznie na tym, co najważniejsze – rozwoju własnej firmy oraz osiąganiu coraz wyższych celów biznesowych.

Czytaj więcej …

 • leasing pracowników

  HR Leasing

  Zapewniamy profesjonalne usługi w zakresie rekrutacji i wynajmu pracowników. Działamy na polskim rynku już od kilkunastu lat. W tym czasie zdobyliśmy zaufanie setek zadowolonych przedsiębiorców. Zawsze na pierwszym miejscu stawiamy potrzeby naszych klientów. Przekonaj się, co możemy zrobić dla twojego biznesu.

 • leasing pracowników

  Leasing pracowników – czym jest?

  To nowoczesna, coraz bardziej popularna forma pozyskiwania wyspecjalizowanej kadry. Dzięki naszym usługom mogą Państwo dostosować poziom zatrudnienia do indywidualnych potrzeb przedsiębiorstwa. Jest to szczególnie istotne w przypadku branż sezonowych oraz firm charakteryzujących się dużą rotacją pracowników.

 • leasing pracowników

  Czym się zajmujemy?

  Wynajmem pracowników z Europy Wschodniej, Azji, Chin, Filipin, Bangladeszu oraz Indii. Dzięki nam nie muszą Państwo martwić się o sprawy administracyjno-kadrowe, wypłatę wynagrodzeń, czy przeprowadzenie badań lekarskich i szkoleń BHP. Wszystkie te obowiązki bierze na siebie nasza firma.

02

Etapy i formy realizacji leasingu pracowników

Po pierwsze, współczesny rynek pracy wymaga od pracodawców olbrzymiej elastyczności. W wielu branżach wzmożone zapotrzebowanie na pracowników pojawia się jedynie sezonowo, dlatego nie ma konieczności utrzymywania kadry na stałym poziomie. Po drugie, zmiany prawne, jakie miały miejsce w Polsce, znacznie usprawniły proces zatrudniania cudzoziemców, np. pracowników z Ukrainy. Dzięki temu imigranci z Ukrainy, Białorusi, Litwy, Chin, Bangladeszu oraz Indii znacznie chętniej podejmują pracę w naszym kraju. Po trzecie, leasing pracowniczy zwalnia pracodawcę z szeregu uciążliwych i czasochłonnych obowiązków. W związku z tym, że HR Leasing zajmuje się wszelkimi formalnościami, nasi klienci otrzymują kompleksowe wsparcie na każdym etapie pozyskiwania pracownika oraz przez cały okres obowiązywania stosunku pracy.

Wybierając leasing pracowniczy, zyskują Państwo:

Swobodę w zarządzaniu kadrą pracowniczą – w zależności od potrzeb firmy mogą Państwo dowolnie regulować wielkość zatrudnienia. Dzięki temu zyskują Państwo pewność, że prace są realizowane sprawnie i w terminie, bez względu na ilość zamówień bądź zleceń.

Pełną obsługę administracyjną i kadrową – HR Leasing zapewnia całkowitą obsługę kadrowo-płacową “wynajmowanych” pracowników. Nie muszą Państwo martwić się o legalizację zatrudnienia obcokrajowców, wypłatę wynagrodzeń oraz regulowanie składek zdrowotnych i ZUS. Ponadto nasza firma przejmuje obowiązek naliczania godzin, ewidencji pracy, prowadzenia szkoleń BHP, czy przeprowadzenia niezbędnych badań lekarskich.

Bezpieczeństwo prawne – “wynajmem” pracowników zwalnia przedsiębiorcę z konieczności nawiązania stosunku prawnego z pracownikiem. To my podpisujemy umowę z pracownikiem, dlatego ponosimy wszelką odpowiedzialność przed instytucjami państwowymi.

Obniżenie kosztów zatrudnienia – korzystając z leasingu pracowniczego, nie ponoszą Państwo kosztów rekrutacji, prowadzenia księgowości oraz działu kadr.

Czytaj więcej

03
leasing pracowników

Dopasuj poziom zatrudnienia do swoich potrzeb

HR Leasing zapewnia wsparcie w pozyskiwaniu pracowników z takich branż jak: gastronomia i hotelarstwo, budownictwo, przetwórstwo spożywcze, produkcja i przemysł ciężki, rolnictwo i prace sezonowe oraz usługi. Rekrutujemy zarówno pracowników krótkoterminowych, wykonujących swoje obowiązki w sezonie, jak i etatowych, wysoce wykwalifikowanych specjalistów. Dzięki temu mogą Państwo elastycznie regulować poziom zatrudnienia do indywidualnych potrzeb przedsiębiorstwa.

 • Leasing Pracowniczy – Budownictwo

  Leasing Pracowniczy – Budownictwo

  Branża budowlana w Polsce przeżywa w ostatnim czasie dynamiczny rozwój, przez co rośnie zapotrzebowanie zarówno na wysoko wykwalifikowanych specjalistów, jak i

  Więcej
 • Leasing pracowniczy – gastronomia i hotelarstwo

  Leasing pracowniczy – gastronomia i hotelarstwo

  Obecnie nie ma na świecie profesjonalnej restauracji lub hotelu, który nie zatrudniałby obcokrajowców. Dzieje się tak z kilku powodów. Po pierwsze, są to osoby

  Więcej
 • Leasing pracowniczy – Produkcja i przemysł

  Leasing pracowniczy – Produkcja i przemysł

  Przemysł ciężki odgrywa istotną rolę we wszystkich pokrewnych działach gospodarki, m.in. budownictwie, przemyśle chemicznym, metalurgicznym, elektromaszynowym

  Więcej
 • Leasing pracowniczy – Przetwórstwo spożywcze

  Leasing pracowniczy – Przetwórstwo spożywcze

  Przetwórstwo spożywcze to branża, która charakteryzuje się silnym rozdrobnieniem. Chociaż na polskim rynku działa olbrzymia ilość cukierni, piekarni, rzeźni

  Więcej
 • Leasing pracowniczy – Rolnictwo i prace sezonowe

  Leasing pracowniczy – Rolnictwo i prace sezonowe

  Rolnictwo to jedna z tych branż, w której obserwujemy bardzo dynamicznie zmieniające się zapotrzebowanie na pracowników. W zależności od pory roku, warunków

  Więcej
 • Leasing pracowniczy – Usługi

  Leasing pracowniczy – Usługi

  Jednym z największych problemów branży handlowej jest olbrzymia rotacja pracowników. Zarówno w małych, osiedlowych sklepach, jak i dużych supermarketach brakuje rąk do pracy.

  Więcej
pracownicy ze wschodu
 • 2000 +

  Zrekrutowanych pracowników

 • 80 +

  Zrealizowanych projektów

 • 100%

  Motywacji

 • 150 +

  Współpracujących agencji

04
leasing pracowników

Współpracujemy

Opinie o nas

05
leasing pracowników

Aktualności

 • Szczyt prac sezonowych – zwiększony popyt na pr ...

  Połowa wakacji za nami i zarazem obserwujemy szczyt prac sezonowych. Popyt na pracowników jest bardzo duży i ciągle rośnie. Bez pracowników z Ukrainy w wielu branżach byłoby trudno. W pierwszy ...

  Czytaj więcej
 • Praca obcokrajowców w Polsce ...

  Ponad dwukrotnie w skali jednego roku, wzrosło zapotrzebowanie na fachowców w fabrykach oraz budow ...

  Czytaj więcej
 • Brak rąk do pracy? Rozwiązaniem są pracownicy z ...

  Już od kilku lat firmy w Polsce cierpią na brak pracowników, jest to spowodowane między innymi s ...

  Czytaj więcej
 • Ile zarabiają pracownicy z Ukrainy w Polsce? ...

06

Formularz kontaktowy

HR LEASING I Sp. z o.o. spółka komandytowa

Brylantowa 24/7, 52-214 Wrocław
tel: (0) 71 307 07 53
KRS: 0000546686
NIP: 8992763678
REGON: 360974967
KRAZ: 21196
E-MAIL: biuro@hrleasing.com.pl

(0) 71 307 07 53
biuro@hrleasing.com.pl
Napisz do nas

Znajdź pracownika