Przetwórstwo spożywcze to branża, która charakteryzuje się silnym rozdrobnieniem. Chociaż na polskim rynku działa olbrzymia ilość cukierni, piekarni, rzeźni oraz masarni, są to przeważnie niewielkie biznesy cierpiące na powtarzające się braki kadrowe. W związku z tym, że w ostatnim czasie obserwujemy stały odpływ polskich pracowników na Zachód, coraz trudniej pozyskać wykwalifikowaną kadrę wśród obywateli naszego kraju.

Rozwiązaniem tej sytuacji jest leasing pracowniczy. To wygodne rozwiązanie cieszy się coraz większą popularnością wśród polskich przedsiębiorców z kilku powodów. Po pierwsze, wynajem pracowników pozwala znacząco zredukować koszty zatrudnienia. Według szacunków oszczędności mogą wynosić nawet do 40%. Po drugie, delegując obowiązek zatrudnienia pracowników firmie zewnętrznej, nie muszą Państwo martwić się o wszelkie sprawy administracyjno-kadrowe. Po trzecie, leasing pracowniczy pozwala błyskawicznie reagować na dynamicznie zmieniające się potrzeby. W zależności od indywidualnych wymagań mogą Państwo dowolnie regulować wielkość kadry oraz dobierać kwalifikacje pracowników.

HR Leasing działa na polskim rynku już od kilku lat. Zdobyte doświadczenie, a przede wszystkim doskonały kontakt z klientami sprawiają, że nasza oferta jest „szyta na miarę”, dostosowana do indywidualnych potrzeb Państwa firmy. Zapewniamy “wynajem” pracowników z Europy Wschodniej, Azji, Chin, Bangladeszu oraz Indii, którzy doskonale sprawdzają się jako:

  • piekarze
  • cukiernicy
  • rzeźnicy
  • masaże

Dokładnie sprawdzamy kwalifikacje i kompetencje naszych pracowników, dlatego mogą mieć Państwo pewność, że współpracują ze zmotywowaną, fachową kadrą.

Współpraca z HR Leasing zapewnia branży spożywczej:

  • Wygodę – Zajmujemy się kompleksową obsługą administracyjną oraz kadrową, co sprawia, że nasi klienci mogą się skupić wyłącznie na prowadzeniu i rozwoju własnego biznesu.
  • Bezpieczeństwo – Leasing pracowniczy oznacza, że formalnie to my nawiązujemy stosunek pracy ze wszystkimi cudzoziemcami. Dopełniamy wszelkich formalności związanych z legalizacją pobytu imigrantów oraz odpowiadamy przed instytucjami państwowymi.
  • Elastyczność – Rodzaj kwalifikacji pracowników oraz ich ilość jest w pełni dostosowana do Państwa potrzeb. Zapewniamy leasing pracowników na okres krótko- oraz długoterminowy.
  • Profesjonalizm – Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, która specjalizuje się w “wynajmie” pracowników z Europy Wschodniej oraz Dalekiego Wschodu. Zapewniamy jedynie fachową kadrę, a zatrudniane przez nas osoby posiadają wszelkie niezbędne uprawnienia.