Leasing pracowników ze wschodu i Azji

Firma HR Leasing to połączenie wieloletniego doświadczenia prawniczego w obsłudze przedsiębiorstw z branży HR oraz ambitnych i wyspecjalizowanych rekruterów, którzy potrafią odnaleźć pożądanego przez pracodawcę kandydata.

Obserwując dynamiczne tempo zmian, staramy się jak najlepiej odpowiadać na potrzeby naszych klientów. Zawsze na pierwszym miejscu stawiamy jakość naszych usług, dążąc do tego, aby spełniać Państwa oczekiwania. Od początku istnienia działalności, HR Leasing buduje relacje oparte na zaufaniu i wzajemnym zrozumieniu.

Wiemy, jak istotną rolę w każdym biznesie odgrywają pracownicy. Jako profesjonalna agencja leasingu pracowników, zajmująca się rekrutacją i obsługą kadrową, zatrudniamy pracowników ze wschodu, czyli z Ukrainy, Chin, Bangladeszu oraz Indii.

Oferowany przez nas leasing pracowniczy to pewność i kompleksowe usługi w zakresie wyboru pracowników, dopełnienia wszelkich formalności oraz legalizacji pobytu Ukraińców i mieszkańców Dalekiego Wschodu. Dzięki temu mogą Państwo skupić się wyłącznie na tym, co najważniejsze – rozwoju własnej firmy oraz osiąganiu coraz wyższych celów biznesowych.

Czytaj więcej …