Firma HR Leasing to połączenie wieloletniego doświadczenia prawniczego w obsłudze przedsiębiorstw z branży HR oraz ambitnych i wyspecjalizowanych rekruterów, którzy potrafią każdorazowo odnaleźć pożądanego przez pracodawcę kandydata. Obserwując dynamiczne tempo zmian, staramy się jak najlepiej odpowiadać na potrzeby naszych klientów. Zawsze na pierwszym miejscu stawiamy jakość naszych usług, dążąc do tego, aby spełniać Państwa oczekiwania.

Od początku istnienia działalności, HR Leasing buduje relacje oparte na zaufaniu i wzajemnym zrozumieniu. Wiemy, jak istotną rolę w każdym biznesie odgrywają pracownicy. Jako profesjonalna agencja, zajmująca się rekrutacją i obsługą kadrową, zatrudniamy obcokrajowców z Europy Wschodniej, Azji, Chin, Bangladeszu oraz Indii. Zapewniamy kompleksowe usługi w zakresie wyboru pracowników, dopełnienia wszelkich formalności oraz legalizacji pobytu pracowników z Ukrainy i mieszkańców Dalekiego Wschodu. Dzięki temu mogą Państwo skupić się wyłącznie na tym, co najważniejsze – rozwoju własnej firmy oraz osiąganiu coraz wyższych celów biznesowych.

Wraz z wejściem Polski do UE nastąpiła masowa emigracja zarobkowa polskich pracowników, co z kolei spowodowało niedobór wyspecjalizowanej kadry na polskim rynku pracy. W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na wykwalifikowanych pracowników Polska zliberalizowała swoją legislację dotyczącą zatrudnienia obywateli państw spoza UE. Zmiany w prawie znacznie ułatwiły mieszkańcom Białorusi, Ukrainy, Gruzji czy też Mołdawii rozpoczęcie legalnej pracy w Polsce, natomiast polscy przedsiębiorcy zyskali dostęp do tysięcy wyspecjalizowanych pracowników. Nasza firma, pośrednicząc pomiędzy pracownikami i pracodawcami, nie tylko przyspiesza proces zatrudnienia, lecz także znacznie go ułatwia.

Doskonale rozumiemy zachodzące zmiany i wychodzimy im naprzeciw. Zapewniamy naszym klientom skuteczną pomoc w rekrutacji pracowników z Europy Wschodniej oraz Dalekiego Wschodu. Stosujemy wyłącznie nowoczesne rozwiązania, co przekłada się na efektywność naszych działań. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. leasing pracowniczy, outsourcing, obsługę zatrudnienia oraz doradztwo biznesowe. Zatrudniamy zarówno wysoko wykwalifikowanych specjalistów, jak i pracowników fizycznych. Prowadzimy rekrutacje dla niewielkich przedsiębiorstw, sezonowo uzupełniających braki kadrowe oraz dla dużych firm, stale zwiększających zatrudnienie.

Wybierając HR Leasing, otrzymują Państwo profesjonalne wsparcie oraz pewność, że korzystają z najwyższej jakości usług.