Nasza firma od lat przeprowadza obsługę zatrudnienia pracowników z Ukrainy. Tym samym wspieramy polskie przedsiębiorstwa, które dzięki naszej pracy mogą ograniczyć koszty pracy i sprawnie zarządzać dostępnymi zasobami ludzkimi. Współpracujemy z rekruterami na Ukrainie, którzy kontaktują nas z najlepszymi kandydatami w danej dziedzinie.

Zapewniamy pracownikom w Ukrainy odpowiednie przygotowanie i pomoc, tak aby mogli się bez trudu odnaleźć na polskim rynku pracy. Możemy skutecznie zrekrutować i przygotować do pracy dowolną ilość pracowników z Ukrainy. Jesteśmy profesjonalni i dbamy o odpowiednie relacje zarówno z naszymi klientami jak i pracownikami, które są oparte na zaufaniu i uczciwości. Dla Państwa wygody zapewniamy kompleksową obsługę zatrudniania pracowników z Ukrainy.

Cały proces rekrutacji i obsługi zatrudnienia odbywa się w pełni legalny sposób, co prowadzi do bezpiecznego i wygodnego zredukowania kosztów zatrudnienia w Państwa firmie .

Leasing pracowników z Ukrainy – co oferujemy?

  • wynajem pojedynczych pracowników z Ukrainy lub całe grupy
  • pełną odpowiedzialność prawną za zatrudnionego pracownika
  • wyspecjalizowanych fachowców oraz zwykłych pracowników
  • pomoc tłumacza
  • adaptację pracowników z Ukrainy w docelowym środowisku
  • stałe wsparcie, doradztwo i pomoc

Leasing pracowników z Ukrainy zapewnia pełną wygodę i bezpieczeństwo. Sposób rozliczania kosztów pracy jest w pełni przejrzysty i zawiera wszystkie dodatkowe świadczenia, takie jak przykładowo ZUS, składka na ubezpieczenie chorobowe, prowizja dla agencji itp. Oznacza to, że mogą Państwo dokładnie oszacować wydatki związane z zatrudnieniem pracowników, a następnie regulować je w zależności od swoich potrzeb. HR Leasing zapewnia zatrudnienie wyspecjalizowanej kadry umysłowej oraz pracowników fizycznych z Ukrainy, a także z pozostałej części Europy wschodniej i z Azji. Dzięki temu nie muszą Państwo tracić czasu na długotrwałe poszukiwanie odpowiednich kandydatów oraz czasochłonny i kosztowny proces rekrutacji.

Sprawdź również:

Kim jesteśmy?

Czym jest leasing pracowniczy?

Warunki współpracy

Procedury i akty prawne