Jednym z największych problemów branży handlowej jest olbrzymia rotacja pracowników. Zarówno w małych, osiedlowych sklepach, jak i dużych supermarketach brakuje zmotywowanej kadry. Przedsiębiorcy, którym brakuje “rąk do pracy” nie muszą się jednak ograniczać do pracowników z Polski. Liczne nowelizacje prawne, jakie miały miejsce w ostatnim czasie znacznie ułatwiły cudzoziemcom podjęcie pracy w Polsce, a przedsiębiorcom dały możliwość pozyskania dodatkowych osób do pracy.

HR Leasing oferuje profesjonale usługi w zakresie rekrutacji, leasingu pracowniczego, outsourcingu oraz doradztwa biznesowego. Działamy na polskim rynku już od kilku lat, dlatego doskonale rozpoznajemy potrzeby naszych klientów. Współpracując z nami, zyskują Państwo komfort, bezpieczeństwo, a co najważniejsze, mogą znacznie ograniczyć koszty zatrudnienia pracowników. Zajmujemy się “wynajmem” pracowników z Europy Wschodniej, Azji, Chin, Bangladeszu oraz Indii, na takich stanowiskach, jak:

  • kasjerzy
  • pracownicy sklepowi
  • pracownicy stacji benzynowych

Prowadzimy staranną, wieloetapową rekrutację, dlatego wybieramy osoby o najlepszych kwalifikacjach i predyspozycjach do zawodu. Zajmujemy się wszelkimi formalnościami związanymi z legalizacją zatrudnienia cudzoziemców oraz zapewniamy kompleksową obsługę administracyjno-kadrową. Nie muszą Państwo martwić się o badania lekarskie, szkolenia BHP, ewidencję czasu pracy, regulowanie składek chorobowych i ZUS oraz wypłatę wynagrodzeń, ponieważ wszystkie te obowiązki spoczywają na nas.

Decydując się na współpracę z HR Leasing, firmy usługowe zyskują:

  • Większą elastyczność zatrudnienia. Leasing pracowniczy daje Państwu możliwość dopasowania ilości zatrudnianych pracowników w zależności od indywidualnych potrzeb. Jest to szczególnie istotne w sezonie lub okresie wzmożonej ilości zamówień.
  • Dostęp do wykwalifikowanych pracowników z Ukrainy, Europy Wschodniej i Dalekiego Wschodu. Dokładnie weryfikujemy predyspozycje oraz umiejętności „wynajmowanych” pracowników.
  • Oszczędność czasu i pieniędzy. Leasing pracowniczy zwalnia Państwa z obowiązku prowadzenia czasochłonnej i kosztownej rekrutacji oraz utrzymywania działu kadr i płac
  • Ograniczenie rotacji pracowników. Trzymamy „rękę na pulsie” i w razie konieczności organizujemy niezbędne zastępstwa.